Javni poziv za Univerzitetsku radnu praksu - BG PRAKSA 2013

Beograd, 18. mart 2013. - Gradska uprava grada Beograda i Univerzitet u Beogradu pozivaju studente završnih godina i apsolvente da se uključe u program Univerzitetske radne prakse i prijave na otvorene pozicije u sekretarijatima Gradske uprave, gradskim preduzećima, ustanovama kulture i gradskim opštinama.

U programu Univerzitetske radne prakse ove godine učestvuje 22 gradska preduzeća, 12 unutrašnjih organizacionih jedinica Gradske uprave, 10 gradskih opština i 6 ustanova kulture u kojima će ukupno 268 studenata završnih godina i apsolvenata imati priliku da obavi četvoromesečnu stručnu praksu uz podršku mentora počevši od 20. maja 2013. godine.

BG Praksa 2013

Najviše mesta za praksu ove godine ponudila su JKP Beogradski vodovod i kanalizacija, JKP Gradsko saobraćajno preduzeće Beograd i JKP Pogrebne usluge. Ovogodišnji poziv je upućen studentima sa 24 fakulteta Univerziteta u Beogradu, tri fakulteta Univerziteta Umetnosti i tri visoke škole strukovnih studija.

Na konkurs se mogu prijaviti zainteresovani studenti završnih godina elektronskim putem (preko sajta Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu i sajta grada Beograda) i neophodno je da prilože skeniranu potvrdu o redovnom studiranju.

Konkurs je otvoren od 18. marta do 8. aprila 2013.

U sredu, 27. marta 2013. godine u svečanoj sali Rektorata Univerziteta u Beogradu (Studentski trg 1) održava se javna prezentacija konkursa BGPRAKSA2013 sa početkom u 14 časova.

Dobrodošli!

Preuzmite plakat BGPRAKSA2013.